"לאחר אין ספור חיפושים ופגישות עם מעצבות, הגענו לליהי ואורית. אולי מקרי, אולי גורל אבל ללא ספק מזל. הן היו עבורינו בכל צעד או התלבטות, קלטו את הצרכים שלנו, זרמו איתנו, עם טעם משובח, פרקטיות ויצירתיות וגם התייחסות תמיד לתקציב שלנו. היה תענוג גדול לעבוד איתן, והכי כיף שאנחנו לא מפסיקים לקצור מחמאות על הבית. 

ממש ממליצים בחום."

רונן אטיאס

"שתי מעצבות מעולות עם ראייה כל כך חוץ קופסתית, פתרו לנו לא מעט אלמנטים מורכבים ועיצבו לנו דירה מדהימה ופונקציונלית, היה תענוג!"

ליאם אקשטיין

"אורית וליהי, הן צוות לעניין. בעלות ידע רב בנושא העיצוב והתכנון הפנימי של החללים. לאורית ולליהי ניסיון רב בתכנון דירות יוקרת במרחבים יוקרתיים. במיוחד יש לציין את יכולת ההקשבה שלהן לצרכי הלקוח ולתרגם את הנתונים למאגר הידע העצום שיש להן בנושאי העיצוב הפונקציונאליים והראים לעין. בהצלחה לכן :)"

ניר וייס

"ממליצה מניסיון. מדובר בשתי מעצבות מוכשרות שמשלימות אחת את השנייה באופן מושלם, יצירתי וייחודי... תחושה של זכייה בשתיים במחיר של אחד :) שירותיות מאוד, קשובות לצרכיו של הלקוח, אדיבות ויצירתיות. בקיצור תענוג!!"

קרן ברוך

"במילה אחת, מושלם! בכמה משפטים ליהי ואורית מקצועיות רציניות וקשובות ללקוחות הטעם שלהן מגניב, צעיר ומתאים להלך הרוח של לקוח. כיף לי לחזור הביתה וקיבלתי אין ספור מחמאות! תודה :)"

רוני אייזנשטט

"אורית וליהי יוצרות שילוב מדהים של סטייל, ייחודיות ופרקטיטקה.

מקוריות ועדכניות ומחוברות לרצונותיו וצרכיו של הלקוח סבלניות וקשובות. הן ליוו אותי בבחירות מהכי קטנות עד להכי גדולות בסטודיו שלי."

רעות אלזם

"ליהי ואורית ליוו אותנו מהשלבים הראשונים ביותר של תכנון הדירה. עם ניסיון רב, התמחות, פתיחות ומענה לכל הצרכים עזרו לנו לתכנן ולעצב לפי הטעם שלנו. בצורה מאוד נעימה ותורמת. מקסימות מקסימות!!!"

שרון שפירא מלמד

"לא פשוט למצוא איש/אשת מקצוע אדיבים, יצירתיים, סבלניים, מקצועיים ועם יחס אישי כל כך כמו אורית וליהי.

ממליצה בחום!"

אווה גלר

"עברתי שני שיפוצים עם ליהי ואורית, שתי מעצבות מקצועיות עם טעם טוב, שידעו להוביל אותי להחלטות נכונות ומדויקות. בנוסף על הפן המקצועי, הן נעימות וזורמות וכייף לעבוד איתן. ממליצה בחום!"

נעמי כרמי